Het vakantiehuis ligt op 3 minuten van het strand en straalt van binnen een gezellige sfeer uit. Bergen aan Zee ligt direct aan de kust, ten noordwesten van Amsterdam en is van daaruit een uur rijden. Het is omgeven door het prachtige Noordhollandse Duinreservaat, met vele typische Hollandse duinen. Het vakantiehuis heeft op de begane grond een zitkamer met een keuken en eethoek, evenals een aparte douche en WC.
Muisje - Bergen aan Zee
- Max 4 personen
- Direct aan zee
- 2 slaapkamers
- Vakantiehuis
- 3 sterren
- Kindvriendelijk
- Gratis wifi
- Zeezicht
Beschrijving
Op de eerste verdieping zijn twee slaapkamers en een WC met een wastafel. Het “plaatsje” voor de voordeur is een ideale plek om in het ochtendzonnetje te ontbijten. In de berging staat een op maat gesneden groene houten plaat die in de scharnieren aan de buitenmuur gehangen kan worden, om buiten beschermt tegen de wind te kunnen zitten. Er is een terras op het westen met zicht op de zandbak. Het kleine dierenpark in het Parnassiapark biedt allerlei speelmogelijkheden voor de kinderen en is op een minuut loopafstand van het Muisje. Eventueel in combinatie te huur met Almroosje dat zich schuin voor het vakantiehuis bevindt.
- Betalen per bank
- Laagste prijsgarantie
- Veilig betalen
Beoordelingen
Heerlijke plek!
Locatie dichtbij strand. Grootte vd tuin en faciliteiten waaronder buitendouche en zonnedoek. Vrijwel alles aanwezig wat je nodig hebt. Relaxte instelling van verhuurder.
Hondenharen op bovenverdieping.
Heerlijke week weg in huisje muisje.
De ligging is prima. Verder vond ik het huisje ook goed.
Wel wat verouderd. Misschien de douche een keer vernieuwen en nieuwe meubels, dat zou al veel doen!
fijn gehad
alles aanwezig, fijne locatie
tuin niet echt gezellig, maar bij mooi weer hadden we ook geen behoefte
Meiden weekendje
Wij hebben genoten van het huisje en de omgeving. Veel plezier gehad met heel mooi weer. Top locatie!
Goed
Kookhoek met inductie, met stoomoven. Ik had een combimagnetron handiger gevonden Meer dan voldoende servies
Boven: het kraken. Zelfs als er niemand liep
Pagina's
- 1
- 2
- ›
- »
Kenmerken
Algemeen
- Huisdieren in overleg
- Rookvrij
- Gratis wifi
- Zeezicht
- Zuidelijke ligging
Kenmerken
- Type accommodatie: Vakantiehuis
- Aantal personen (minimum): 1
- Aantal personen (maximum): 4
- Aantal slaapkamers: 2
- Aantal badkamers: 1
- Aantal woonlagen: 1
- 3 sterren
- Aankomsttijd: 15:00
- Vertrektijd: 10:00
Buitenvoorzieningen
- Parkeerplaats(en)
- Speeltoestel(len)
- Terras
- Tuin
- Tuinstoel(en)
- Tuintafel(s)
- Zonnescherm
Audio / internet
- Digitale televisie
- Nederlandse tv-zender(s)
- DVD-speler
- Flatscreen-tv
- Duitse tv-zender(s)
- Internetaansluiting
- TV
- Wifi
Kinderen
- Kinderbed
- Kinderstoel
- Traphekje(s)
Privacy
- Privacy
- Andere gasten mogelijk
Verwarming
- Centrale verwarming
Overig
- Wasmachine
- Stofzuiger
- Filter koffiezetapparaat
Indeling
Woonkamer
- Begane grond
- Tegels
- Eethoek
- Eettafel
- Eetkamerstoelen
- Zithoek
Slaapkamer
- 1e verdieping
- Tapijt
- Dekbedden
- Kussen(s)
- Kledingkast(en)
- 1 x 2-persoons bed
Slaapkamer
- 1e verdieping
- Tapijt
- Dekbedden
- Kussen(s)
- Kledingkast(en)
- 2 x 1-persoons bed
Badkamer
- Begane grond
- Douche
- Toilet
- Wastafel(s)
Toilet
- Begane grond
- Wastafel(s) (1)
Toilet
- 1e verdieping
- Wastafel(s) (1)
Keuken
- Type: Open
- Kookplaat: Keramisch (4 branders)
- Volledige keukeninventaris
- Afzuigkap
- Broodrooster
- Koffiezetter (filter)
- Koelkast
- Kookgerei
- Bestek en servies
- Koel / vriescombinatie
- Magnetron
- Oven
- Vaatwasser
- Waterkoker
- Blender
Kaart & omgeving
Bergen aan Zee
Bergen aan Zee is een kustdorp in de gemeente Bergen (Noord-Holland) in de Nederlandse provincie Noord-Holland. Het dorp ligt aan de Noordzeekust en heeft ongeveer 500 inwoners, waaronder veel kunstenaars.Het dorp ligt vijf kilometer van Bergen. Bergen aan Zee is uitgegroeid tot een echte badplaats en het is ook bij surfers en catamaranzeilers geliefd. Een andere grote attractie is het Zee Aquarium Bergen aan Zee, dat een beeld geeft van zeebewoners in en uit Nederland en de rest van de wereld. Voor de kunstliefhebber is er een beeldentuin gevestigd, waar ook diverse kunstenaars uit Bergen hun sculpturen tentoonstellen. De jaarlijkse kunsttiendaagse is een heel bekend evenement.
Door Bergen aan Zee loopt de Europese wandelroute E9, ter plaatse ook Hollands Kustpad geheten. De E9 loopt langs de kust van Portugal naar de Baltische staten. Voor de deur van Het Zeehuis begint ook een Nederlandse lange afstandswandelroute, het Trekvogelpad. Het Trekvogelpad loopt via Alkmaar en Amsterdam naar Enschede.
Afstanden
- Zee: 250 m
- Strand: 250 m
- Duinen: 250 m
- Centrum: 6 km
- Bushalte: 250 m
- Station: 10 km
- Winkels: 150 m
- Overdekt zwembad: 6,2 km